Main Privacy Policy DMCA Contacts
» » Yonca Evcimik - Kendine Gel

Yonca Evcimik - Kendine Gel album download

Yonca Evcimik - Kendine Gel album download
Performer: Yonca Evcimik
Title: Kendine Gel
Country: Turkey
Genre: Pop
Style:Europop
Released: 1992
MP3 album szie: 1679 mb
FLAC album size: 1733 mb

Türk pop müzik sanatçısı, dansçı, oyuncu, prodüktör, sunucu, Türkiye Dans Federasyonu As Başkanı. Sanatçı ve hayvan hakları savunucusu Yonca Evcimik tarafından hazırlanan ve UNESCO’nun 1978 yılında ilan ettiği Hayvan Hakları Evrensel Bildirgesi’nden oluşan kitabımızın her bir sayfası bu mücadeleye destek veren çizerler tarafından ayrı ayrı resmedildi. Etkinliğimize katılan çocuklara ve velilerine, bize kapılarını açan Happy Nest’e ve telifini yardıma muhtaç sokak hayvanları yararına kullanacağımız kitabımızdan alarak bu mücadeleye destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Yonca Evcimik - Kendine Gel adlı albümü hızlı ve ücretsiz indir/download. Kolayca, ücretsiz ve bedava albüm dinle/listen. Yonca Evcimik belongs to the artist Kendine Gel All the music in the album named below. You can download and listen to the music you want. 1. Yonca Evcimik - Kendine Gel. 03:35.

Yonca Evcimik - Kendine Gel. Artist: Yonca Evcimik. Featuring artist: İrem Derici. Also performed by: Gökçe. Album: Kendine Gel. Translations: English, Russian. A A. Kendine Gel. Sözlerine Dikkat Et Sen. Çizmeyi Aşıyorsun.

Music Archives ~ Full Album Of Singers. رود به بخش فیلم و سریال. Yonca Evcimik & Irem Derici Ft. Gokce. 21 July 2017. Counter Download : 212274.

Kendine Gel, Çok Alemsin, 1992. Kendine Gel, Çok Alemsin, 1992. Laf Olsun Torba Dolsun (Trişkadan Nağmeler), 03:54. Henüz Çok Gencim, 04:58.

Kendine Gel. This song is by Yonca Evcimik and appears on the album Kendine Gel (1992).

Tracklist

A1 Kendine Gel
A2 L.O.T.D (Trişkadan Nağmeler)
A3 Henüz Çok Gencim
A4 Çok Alemsin
A5 Haberin Olsun
B1 Karambol
B2 Bırak Ellerimi
B3 Gözümle Gördüm
B4 In & Out
B5 Durum Kötü

Other versions

Category Artist Title (Format) Label Category Country Year
102 Yonca Evcimik Kendine Gel ‎(CD, Album) Özer Plakçılık 102 Turkey 1993
none Yonca Evcimik Kendine Gel ‎(CD, Album) Net Ses none Germany 1993
102 Yonca Evcimik Kendine Gel ‎(Cass, Album) Özer Plak 102 Turkey 1992