Main Privacy Policy DMCA Contacts
» » Neşecan - Dünyada Biricik Sevdiğim Sensin / Gel Gitme Kalmasın Gözüm Yollarda

Neşecan - Dünyada Biricik Sevdiğim Sensin / Gel Gitme Kalmasın Gözüm Yollarda album download

Neşecan - Dünyada Biricik Sevdiğim Sensin / Gel Gitme Kalmasın Gözüm Yollarda album download
Performer: Neşecan
Title: Dünyada Biricik Sevdiğim Sensin / Gel Gitme Kalmasın Gözüm Yollarda
MP3 album szie: 1901 mb
FLAC album size: 1106 mb

Neşecan ‎– Dünyada Biricik Sevdiğim Sensin, Gel Gitme Kalmasın Gözüm Yollarda. Dünyada Biricik Sevdiğim Sensin. B. Gel Gitme Kalmasın Gözüm Yollarda (Fidan Boylum).

Gel gitme kalmasın gözüm yollarda Her taraf bu akşam sel fidan boylum Çılgınca dağları saran bu karda Geçilmez o çamlı bel fidan boylum. Bu akşam ben gibi sen de mahmursun İlişme kollarım boynunda dursun Karanlık geceme yıldız olursun Gel gitme bu akşam gel fidan boylum. Beste: Kaptanzâde Ali Rızâ Bey Güfte: Ömer Bedrettin Uşaklı Makam: Segâh Usûl: Nim Sofyan.

TITLE added to MP3 cart. Gel Gitme Kalmasın Gözüm Yollarda. From the Album Pırlanta (3). February 3, 1994. Renews automatically.

Elif Güreşçi - Gel Gitme Kalmasın Gözüm Yollarda by orsel1000 6 years ago. Serap KUZEY-Gel Gitme Kalmasın Gözüm Yollarda (SEGÂH)R. by RECEP GAYRETLİ 5 years ago. Zeki Müren Bulamazsın.

Bu Akşam Gün Batarken Gel. Ruşen Yılmaz.

Gel gitme kalmasın gözüm yollarda.

Artist: Necdet Tokatlıoğlu, Song: Dünyada Biricik Sevdiğim Sensin, Duration: 2:48, File type: mp3. №783635823. Necdet Tokatlıoğlu Koş Gel Artık Kollarıma. Necdet Tokatlıoğlu Hani Hayalleri Hakikat Yapacaktın. Necdet Tokatlıoğlu Ay Bulutta Bu Gece.

Tracklist

A Dünyada Biricik Sevdiğim Sensin
B Gel Gitme Kalmasın Gözüm Yollarda (Fidan Boylum)